Můj první gól

- napsáno 2. října 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

muj-prvni-gol-022-velka

„Můj první gól“, tak se jmenovala sportovní akce pro MŠ a žáky 1. a 2. tříd ZŠ, kterou pořádal 27. 9. 2017 FC Elseremo Brumov. Naši žáci předvedli, že rádi sportují a s chutí se pustili do plnění úkolů. Soutěžili společně s dalšími žáky jiných škol a poznali tak jiné kamarády. Za splnění 10 netradičních sportovních disciplín děti získaly odměnu. Kdo měl chuť, dostal dobrou svačinku. K dobré náladě v průběhu celé akce přispělo i krásné počasí.

Zdenka Vargová

zpráva „Můj první gól” již byla zobrazena 295x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.