Mykologie

- napsáno 30. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5957-velka

Ve středu 30. 5. 2018 navštívil naši školu pan Jaroslav Malý, zástupce České mykologické společnosti. Žáci 1. i 2. stupně se seznámili s jedlými i jedovatými houbami, dověděli se základní informace o houbách, jejich účincích na zdraví a spoustu zajímavostí. Zopakovali si, jak by se měli chovat v přírodě, jakým způsobem se správně vytahují klíšťata apod. Získali mnoho užitečných a nových informací pro praktické houbaře, které nenalezneme ani v atlasech.

zpráva „Mykologie” již byla zobrazena 115x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.