ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Na kole dětem 2016

- napsáno 3. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1734-velka

V pátek 3. 6. 2016 navštívil naši obec pan Josef Zimovčák, který se svým pelotonem pojal 2. etapu letošní veřejné cyklotour Na pomoc dětem jako Valašské školní kritérium a navštívil okolní obce a školy. Setkání, které zpestřil svým vystoupením národopisný soubor Javorníček, proběhlo na hřišti TJ Sokol. Nadaci pomáhající onkologicky nemocným dětem jsme podpořili částkou 3000,– Kč. Celá akce proběhla ve velmi příjemné atmosféře a jsme rádi, že si naše děti uvědomují, jak je důležité pomáhat potřebným.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Na kole dětem 2016” již byla zobrazena 568x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg