ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Návštěva MŠ Jestřabí - Poznávání přírody

- napsáno 19. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2557-velka

Ve středu 18. května navštívili předškoláci z MŠ Jestřabí hodinu přírodopisu v 8. B. Žáci si připravili různé aktivity zaměřené na život hmyzu (zejména tedy motýlů). Zodpovědně se o budoucí prvňáčky starali a pomáhali jim. Pro nás všechny to byla příjemně strávená hodina.

                                   Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí - Poznávání přírody” již byla zobrazena 536x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg