Návštěva MŠ Jestřabí v HV

- napsáno 18. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5845-velka

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 přijeli chlapci a děvčata z Mateřské školy Jestřabí na návštěvu do hodiny hudební výchovy. Poslechli si písničky, které se žáci pátého ročníku naučili během tohoto školního roku. Doprovodili je na dřevěné rytmické nástroje.  Některé písně si zazpívali společně. Dále se naučili písničku, při které jsme využili hru na tělo.  Vyzkoušeli si také zahrát na boomwhackery (plastové trubky naladěné na určité tóny). Na závěr si společně zatančili. Těšíme se na další setkání!

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí v HV” již byla zobrazena 200x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.