Návštěva MŠ Jestřabí v HV

- napsáno 18. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5845-velka

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 přijeli chlapci a děvčata z Mateřské školy Jestřabí na návštěvu do hodiny hudební výchovy. Poslechli si písničky, které se žáci pátého ročníku naučili během tohoto školního roku. Doprovodili je na dřevěné rytmické nástroje.  Některé písně si zazpívali společně. Dále se naučili písničku, při které jsme využili hru na tělo.  Vyzkoušeli si také zahrát na boomwhackery (plastové trubky naladěné na určité tóny). Na závěr si společně zatančili. Těšíme se na další setkání!

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí v HV” již byla zobrazena 75x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.