Návštěva MŠ Jestřabí v HV

- napsáno 18. května 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5845-velka

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 přijeli chlapci a děvčata z Mateřské školy Jestřabí na návštěvu do hodiny hudební výchovy. Poslechli si písničky, které se žáci pátého ročníku naučili během tohoto školního roku. Doprovodili je na dřevěné rytmické nástroje.  Některé písně si zazpívali společně. Dále se naučili písničku, při které jsme využili hru na tělo.  Vyzkoušeli si také zahrát na boomwhackery (plastové trubky naladěné na určité tóny). Na závěr si společně zatančili. Těšíme se na další setkání!

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí v HV” již byla zobrazena 95x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.