Návštěva MŠ Jestřabí v přírodopisu

- napsáno 12. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3779-velka-2 V pátek 9. 6. navštívily děti z MŠ Jestřabí hodinu přírodopisu. Pro budoucí žáky naší školy si tuto hodinu připravili přírodopisci z 9.A. Tématem zkoumání byli mravenčí zástupci hmyzu. Nejdříve deváťáci pustili krátké motivační video, při pozorování pak využili mikroskopy a lupy. Další základní informace o mravencích doplňovali pomocí obrázků, puzzle, pexesa, kvízů a omalovánek. Podle mého názoru se hodina přírodopisu vydařila a malé žáčky ze školky zaujala. Děkuji všem zúčastněným za přípravu.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí v přírodopisu” již byla zobrazena 332x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.