Návštěva MŠ Jestřabí

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-009-295

Ve středu 16.11.2016 žáci 1. třídy přivítali ve své třídě milou návštěvu – paní učitelky a své mladší kamarády z mateřské školy v Jestřabí. Ukázali jim, co všechno se už stihli za čtvrt roku ve škole naučit. Přečetli slova a věty, spočítali příklady, ale také zazpívali písničky. Mladší kamarádi plnili jednodušší úkoly. Společně si vyrobili loutku, aby měli i doma památku na příjemné setkání.

Těšíme se, že se s nimi brzy setkáme u dalších společných činností.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí” již byla zobrazena 406x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel