ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Návštěva MŠ Jestřabí

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-009-295

Ve středu 16.11.2016 žáci 1. třídy přivítali ve své třídě milou návštěvu – paní učitelky a své mladší kamarády z mateřské školy v Jestřabí. Ukázali jim, co všechno se už stihli za čtvrt roku ve škole naučit. Přečetli slova a věty, spočítali příklady, ale také zazpívali písničky. Mladší kamarádi plnili jednodušší úkoly. Společně si vyrobili loutku, aby měli i doma památku na příjemné setkání.

Těšíme se, že se s nimi brzy setkáme u dalších společných činností.

                                                       Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí” již byla zobrazena 495x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg