Návštěva MŠ Jestřabí

- napsáno 21. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kviz-009-295

Ve středu 16.11.2016 žáci 1. třídy přivítali ve své třídě milou návštěvu – paní učitelky a své mladší kamarády z mateřské školy v Jestřabí. Ukázali jim, co všechno se už stihli za čtvrt roku ve škole naučit. Přečetli slova a věty, spočítali příklady, ale také zazpívali písničky. Mladší kamarádi plnili jednodušší úkoly. Společně si vyrobili loutku, aby měli i doma památku na příjemné setkání.

Těšíme se, že se s nimi brzy setkáme u dalších společných činností.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Návštěva MŠ Jestřabí” již byla zobrazena 283x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.