Návštěva MŠ Štítná v hodině TV

- napsáno 24. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dsc09831-velka

V úterý 23. 5. 2017 navštívily děti z Mateřské školy ve Štítné nad Vláří hodinu tělesné výchovy. Žákyně 6. a 7. třídy si pro ně připravily hry, rozcvičku i ukázku přeskoku přes kozu. Děti si s jejich pomocí vyzkoušely „opičí“ dráhu. Hodina se oběma stranám líbila a těšíme se na další setkání.

Mgr. Markéta Petrů

zpráva „Návštěva MŠ Štítná v hodině TV” již byla zobrazena 367x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.