ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Návštěva MŠ Štítná v hodině TV

- napsáno 24. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dsc09831-velka

V úterý 23. 5. 2017 navštívily děti z Mateřské školy ve Štítné nad Vláří hodinu tělesné výchovy. Žákyně 6. a 7. třídy si pro ně připravily hry, rozcvičku i ukázku přeskoku přes kozu. Děti si s jejich pomocí vyzkoušely „opičí“ dráhu. Hodina se oběma stranám líbila a těšíme se na další setkání.

                                                  Mgr. Markéta Petrů

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva MŠ Štítná v hodině TV” již byla zobrazena 447x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg