ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Návštěva v ZŠ Východná

- napsáno 25. června 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

druzba-zs-vychodna-velka

V pátek 19. 6. 2015 navštívili všichni zaměstnanci školy naši dlouhodobou družební školu ZŠ Východná v Trenčíně. Po přivítání pro nás slovenské děti připravily vystoupení, ve kterých předvedly své taneční, pěvecké i divadelní umění. Následovala prohlídka školy a posezení se slovenskými kolegy. Děkujeme za srdečné přivítání a příští rok se těšíme na setkání v naší škole. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva v ZŠ Východná” již byla zobrazena 874x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg