Návštěva v ZŠ Východná

- napsáno 25. června 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

druzba-zs-vychodna-velka

V pátek 19. 6. 2015 navštívili všichni zaměstnanci školy naši dlouhodobou družební školu ZŠ Východná v Trenčíně. Po přivítání pro nás slovenské děti připravily vystoupení, ve kterých předvedly své taneční, pěvecké i divadelní umění. Následovala prohlídka školy a posezení se slovenskými kolegy. Děkujeme za srdečné přivítání a příští rok se těšíme na setkání v naší škole.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva v ZŠ Východná” již byla zobrazena 718x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.