ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Návštěva ZŠ Východná Trenčín

- napsáno 8. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3772-velka

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 navštívili naši školu zaměstnanci Základní školy Východná z Trenčína. Součástí dopoledne bylo vystoupení našich dětí s částí programu ze Dne matek. Všechna vystoupení se setkala s velkým úspěchem. Následovala prohlídka školy s návštěvou tříd. Společně jsme strávili velmi příjemné dopoledne a těšíme se na další setkání. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Návštěva ZŠ Východná Trenčín” již byla zobrazena 602x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg