Newtonův memoriál 2016

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Žáci 9. ročníku si v posledních hodinách fyziky zopakovali znalosti, které získali v průběhu celé školní docházky, formou soutěže. Nejlepší vědomosti prokázal Filip Machů, který vypracoval testy s průměrnou úspěšností 94 %. Za ním jen těsně skončil Pavel Bařinka s průměrnou úspěšností 93 %. Čest děvčat zachránila Tereza Vápeníková, která skončila třetí s průměrnou úspěšností 91 %. Všem deváťákům děkuji za příjemnou spolupráci v hodinách fyziky a přeji jim hodně úspěchů v jejich dalším studiu.

Eva Trávníčková

zpráva „Newtonův memoriál 2016” již byla zobrazena 301x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.