ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Newtonův memoriál 2016

- napsáno 27. června 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Žáci 9. ročníku si v posledních hodinách fyziky zopakovali znalosti, které získali v průběhu celé školní docházky, formou soutěže. Nejlepší vědomosti prokázal Filip Machů, který vypracoval testy s průměrnou úspěšností 94 %. Za ním jen těsně skončil Pavel Bařinka s průměrnou úspěšností 93 %. Čest děvčat zachránila Tereza Vápeníková, která skončila třetí s průměrnou úspěšností 91 %. Všem deváťákům děkuji za příjemnou spolupráci v hodinách fyziky a přeji jim hodně úspěchů v jejich dalším studiu.

                                                           Eva Trávníčková

zpráva „Newtonův memoriál 2016” již byla zobrazena 350x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg