ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Nezbedná pohádka

- napsáno 14. března 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí  14.3.2016 žáci  1. – 5.ročníku navštívili divadelní představení Nezbedná pohádka, kterou nastudovali herci Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Pohádka  podle motivů  Josefa Lady byla napínavá, veselá, se spoustou písniček. Klasické pohádkové postavy se klasicky neprojevovaly –  Honza nebyl hloupý, ale líný, drak nebyl strašlivý, ale ustrašený, princezna nebyla  žádná křehotinka, ale hodně statečná holka. Nechyběl ani Kašpárek, který pomohl společně s dětmi vyřešit  problémy. Představení se dětem moc líbilo.

http://www.slovackedivadlo.cz/…edna-pohadka

 

zpráva „Nezbedná pohádka” již byla zobrazena 343x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg