Nezbedná pohádka

- napsáno 14. března 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí  14.3.2016 žáci  1. – 5.ročníku navštívili divadelní představení Nezbedná pohádka, kterou nastudovali herci Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Pohádka  podle motivů  Josefa Lady byla napínavá, veselá, se spoustou písniček. Klasické pohádkové postavy se klasicky neprojevovaly –  Honza nebyl hloupý, ale líný, drak nebyl strašlivý, ale ustrašený, princezna nebyla  žádná křehotinka, ale hodně statečná holka. Nechyběl ani Kašpárek, který pomohl společně s dětmi vyřešit  problémy. Představení se dětem moc líbilo.

zpráva „Nezbedná pohádka” již byla zobrazena 263x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.