ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Nová výmalba ve škole

- napsáno 15. května 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-5820-258

O novou výmalbu nad odpočívadlem a v učebně tabletů se postarali žáci 8. a 9. ročníku ( Petra Hýblová, Šárka Tomečková, Míša Fojtíková, Dušan Šerý, Tereza Burďáková, Sára Strnadová, Dorota Pippalová, Veronika Lišková, Adéla Bačová, Aneta Hrnčiříková, Alžběta Vilímková, Tomáš Hatlas, Vojtěch Petrů, Katka Kulíšková, Sabina Manišová, Šárka Polášková) v hodinách VV. Všem děkujeme za zkrášlení prostor naší školy. 
                                                                        Zdeňka Miklasová
zpráva „Nová výmalba ve škole” již byla zobrazena 347x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg