Nové pracovní stanice v počítačové učebně

- napsáno 19. ledna 2010 v kategorii Školní projekty Ze školy autorem Eva Trávníčková

zs-stitna-2010-nove-pc-15x-04-uvod V rámci projektu Rovná příležitost pro Gabru a Málinku jsme v počítačové učebně v průběhu prosince 2010  připojili do školní sítě patnáct nových pracovních stanic s LCD monitory. V  učebně je tak nyní k dispozici 27 pracovních stanic, na kterých mají učitelé i žáci možnost využívat více než sto počítačových výukových programů v různých vyučovacích předmětech. Rozšíření počítačové učebny nyní umožňuje její využívání početnějšími třídami nebo i dvěma skupinami v dělených hodinách.

Hodnota technického vybavení pořízeného z projektu je 200 000 Kč.

zpráva „Nové pracovní stanice v počítačové učebně” již byla zobrazena 1558x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: