O zlatý klíč brumovského hradu 2015

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 20. května 2015 se uskutečnil na hradě v Brumově již 9. ročník „O zlatý klíč brumovského hradu“. Za účasti dalších deseti škol jsme se této soutěže zúčastnili i my. Reprezentovala nás tentokrát dvě družstva. Za třídu 7. A: Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Daniel Dulka a Ondřej Hnilo. Za 7. B: Kateřina Fojtíková, Martin Černý, Šimon Hrnčiřík, Zdeněk Šimoník. Žáci absolvovali vědomostní (historie, literatura, hrady, naše Valašsko…)  i dovednostní soutěže.  Obě družstva si vedla výborně.

Nakonec ve velké konkurenci skončila 7. B na 8. místě a 7. A obsadila krásné 3. místo.

Oběma třídám děkuji za vzornou a důstojnou reprezentaci školy.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „O zlatý klíč brumovského hradu 2015” již byla zobrazena 317x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy