O zlatý klíč brumovského hradu 2015

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 20. května 2015 se uskutečnil na hradě v Brumově již 9. ročník „O zlatý klíč brumovského hradu“. Za účasti dalších deseti škol jsme se této soutěže zúčastnili i my. Reprezentovala nás tentokrát dvě družstva. Za třídu 7. A: Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Daniel Dulka a Ondřej Hnilo. Za 7. B: Kateřina Fojtíková, Martin Černý, Šimon Hrnčiřík, Zdeněk Šimoník. Žáci absolvovali vědomostní (historie, literatura, hrady, naše Valašsko…)  i dovednostní soutěže.  Obě družstva si vedla výborně.

Nakonec ve velké konkurenci skončila 7. B na 8. místě a 7. A obsadila krásné 3. místo.

Oběma třídám děkuji za vzornou a důstojnou reprezentaci školy.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „O zlatý klíč brumovského hradu 2015” již byla zobrazena 358x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.