ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

O zlatý klíč brumovského hradu 2015

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 20. května 2015 se uskutečnil na hradě v Brumově již 9. ročník „O zlatý klíč brumovského hradu“. Za účasti dalších deseti škol jsme se této soutěže zúčastnili i my. Reprezentovala nás tentokrát dvě družstva. Za třídu 7. A: Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Daniel Dulka a Ondřej Hnilo. Za 7. B: Kateřina Fojtíková, Martin Černý, Šimon Hrnčiřík, Zdeněk Šimoník. Žáci absolvovali vědomostní (historie, literatura, hrady, naše Valašsko…)  i dovednostní soutěže.  Obě družstva si vedla výborně.

Nakonec ve velké konkurenci skončila 7. B na 8. místě a 7. A obsadila krásné 3. místo.

Oběma třídám děkuji za vzornou a důstojnou reprezentaci školy.

                                                                                  Mgr. Renata Chromíková

zpráva „O zlatý klíč brumovského hradu 2015” již byla zobrazena 378x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg