O zlatý klíč brumovského hradu 2015

- napsáno 22. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 20. května 2015 se uskutečnil na hradě v Brumově již 9. ročník „O zlatý klíč brumovského hradu“. Za účasti dalších deseti škol jsme se této soutěže zúčastnili i my. Reprezentovala nás tentokrát dvě družstva. Za třídu 7. A: Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Daniel Dulka a Ondřej Hnilo. Za 7. B: Kateřina Fojtíková, Martin Černý, Šimon Hrnčiřík, Zdeněk Šimoník. Žáci absolvovali vědomostní (historie, literatura, hrady, naše Valašsko…)  i dovednostní soutěže.  Obě družstva si vedla výborně.

Nakonec ve velké konkurenci skončila 7. B na 8. místě a 7. A obsadila krásné 3. místo.

Oběma třídám děkuji za vzornou a důstojnou reprezentaci školy.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „O zlatý klíč brumovského hradu 2015” již byla zobrazena 369x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.