ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

O zlatý klíč k brumovského hradu 2016

- napsáno 6. května 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8152-velka

Ve středu 4. 5. 2016 se jako každoročně zúčastnili žáci 7. ročníku soutěže „O zlatý klíč k brumovskému hradu“. Letošní jubilejní ročník se nesl v duchu 700. výročí narození Karla IV. Na deseti stanovištích si žáci prověřili nejen své znalosti z období vlády Karla IV., ale i různé dovednosti – např. střelbu z luku.

Čekání na vyhlášení výsledků zpříjemnilo vystoupení skupiny historického šermu VALMONT. Naše družstvo (Veronika Lišková, Alžběta Vilímková, David Struhař a Filip Strnad) se umístilo na 6. místě. Děkujeme soutěžícím za poctivý přístup, soutěživého ducha a gratulujeme k hezkému umístění.

                                                                    Iva Orlová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „O zlatý klíč k brumovského hradu 2016” již byla zobrazena 713x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg