O zlatý klíč k brumovského hradu 2016

- napsáno 6. května 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8152-velka

Ve středu 4. 5. 2016 se jako každoročně zúčastnili žáci 7. ročníku soutěže „O zlatý klíč k brumovskému hradu“. Letošní jubilejní ročník se nesl v duchu 700. výročí narození Karla IV. Na deseti stanovištích si žáci prověřili nejen své znalosti z období vlády Karla IV., ale i různé dovednosti – např. střelbu z luku.

Čekání na vyhlášení výsledků zpříjemnilo vystoupení skupiny historického šermu VALMONT. Naše družstvo (Veronika Lišková, Alžběta Vilímková, David Struhař a Filip Strnad) se umístilo na 6. místě. Děkujeme soutěžícím za poctivý přístup, soutěživého ducha a gratulujeme k hezkému umístění.

Iva Orlová

zpráva „O zlatý klíč k brumovského hradu 2016” již byla zobrazena 432x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy