ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

O zlatý klíč Brumovského hradu 2017

- napsáno 19. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20170517-131441-728

Ve středu 17. května 2017 se žáci 7. ročníku zúčastnili soutěže „O zlatý klíč brumovského hradu“. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Petra Hýblová (kapitánka), Anežka Hrnčiříková, David Horňák a Jaroslav Zvoníček. Na devíti stanovištích žáci absolvovali vědomostní (historie, literatura, hrady, naše Valašsko&hel lip;) i dovednostní soutěže. Čekání na vyhlášení výsledků zpříjemnilo vystoupení skupiny historického šermu VALMONT. I když se naše družstvo neumístilo na medailových příčkách, děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „O zlatý klíč Brumovského hradu 2017” již byla zobrazena 416x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg