O zlatý klíč Brumovského hradu 2018

- napsáno 10. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180509-080550-velka

Ve středu 9. května 2018 se žáci 7. ročníku zúčastnili soutěže „O zlatý klíč brumovského hradu“. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Martin Sába (kapitán), Martin Vaněk, David Pinďák a Tobiáš Kamenčák. Na devíti stanovištích žáci absolvovali vědomostní soutěže (panovníci, literatura, příroda, dopravní výchova, naše Valašsko), soutěže dovednostní (hod kamennou koulí na koš, hod kroužky na meč), ale i soutěže, při nichž bylo zapotřebí trocha štěstí (kostky). Po skončení soutěže vystoupila skupina historického šermu Valmont. Celkový počet bodů nestačil na medailové pozice, přesto však děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

Martina Šuráňová

zpráva „O zlatý klíč Brumovského hradu 2018” již byla zobrazena 262x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: