ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

O zlatý klíč k brumovskému hradu

- napsáno 4. června 2010 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Renata Chromíková

zs-stitna-2010-zlaty-klic-hrad-brumov-03-uvod V pátek 4. června 2010 se uskutečnil již 4. ročník soutěže O zlatý klíč k brumovskému hradu. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 škol. Naši školu reprezentovali žáci 7. třídy – Eliška Lysáková, Markéta Vilímková, Stanislav Holba a Ondřej Miklas. Děti absolvovaly celkem 11 nelehkých disciplín. Některé části soutěže vycházely ze školních vědomostí žáků. Jiné ukazovaly na to, jak jsou účastníci šikovní v různých sportovních odvětvích (např. kriket, střelba kuší…) i nesportovních oborech (zdravověda, hra v kostky…).

Naši sedmáci se nenechali zahanbit a obsadili krásné 2. místo. Všem zúčastněným žákům gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „O zlatý klíč k brumovskému hradu” již byla zobrazena 1308x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg