ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů

- napsáno 27. dubna 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-1-252

Ve středu 22. dubna se členové dopravního kroužku zúčastnili oblastního kola soutěže mladých cyklistů v Bylnici. Soutěžící museli prokázat svoje znalosti v první pomoci, jízdě na kole přes překážky i podle dopravních značek. Družstvo mladších žáků obsadilo 1. místo a postupují do okresního kola ve Zlíně. Starší žáci získali s velmi malou bodovou ztrátou 2. místo. 

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězům přejeme hodně úspěchů v okresním kole. 

Mladší žáci: 

  • Eliška Soukupová (6.tř.)
  • Dorota Pippalová (5.tř.)
  • Matěj Fagulec (5.tř.)
  • Martin Sába (4. tř.)
Starší žáci:
  • Alžběta Vilímková (6.tř.)
  • Veronika Lišková (6.tř.)
  • Jakub Pippal (6.tř.)
  • David Tkadlec (6.tř.)
                                                         Marie Hnilová
zpráva „Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů” již byla zobrazena 643x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg