ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Ocenění pro Davida Tkadlece

- napsáno 31. ledna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6996-velka

Žák 9. třídy David Tkadlec získal ocenění za nejlepší výsledek ve Zlínském kraji v testování SCIO v ČJ pro deváté třídy a kvarty mezi žáky základních škol. Gratulujeme Davidovi k výbornému výsledku a přejeme hodně úspěchu v dalším studiu.

zpráva „Ocenění pro Davida Tkadlece” již byla zobrazena 298x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

25.04.2019
Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020 najdete v záložce Základní škola/Dokumenty ke stažení.


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg