Odbíjená a malá kopaná VSL (Brumov, Luhačovice)

- napsáno 14. dubna 2010 v kategorii Sport autorem Mgr. Josef Hnaníček

zs-stitna-2010-vsl-odbijena-brumov-09-uvod Dalšími disciplínami pokračovala Valašská sportovní liga (VSL), ve které mezi sebou soupeří žáci z 8 okolních škol. Dařilo se nám v nich se střídavými úspěchy. Odbíjenou starších děvčat, která proběhla v Brumově-Bylnici, žákyně naší základní školy vyhrály.

Velmi úspěšní byli také žáci 2.-3. tříd, kteří v malé kopané skončili druzí. Vůbec se nám ale nedařilo v Luhačovicích. V malé kopané starších žáků jsme skončili na 7. (8.-9. ročníku) a 8. místě (4.-5. ročníku).

V rámci VSL nám před posledními disciplínami (plavání a atletika) patří celkové 4.místo a mezi vesnickými školami jsme druzí.

Více foto na stránkách www.zsbru.hyperlink.cz

zpráva „Odbíjená a malá kopaná VSL (Brumov, Luhačovice)” již byla zobrazena 1164x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: