Odbíjená - deváťáci versus pedagogové

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5853-velka

V úterý 27.6. si tradičně žáci 9. tříd zahráli odbíjenou proti učitelům. Jelikož jsme rozděleni na třídy 9.A a 9.B a o volejbal byl velký zájem, utvořila každá třída jeden tým po 6 členech. Nejprve si zahrála 9.A proti 9.B. Poté následovalo utkání žáků z 9.A proti učitelům a následně si učitelé zahráli s žáky 9.B. Jak už to bývá, učitelé nezklamali a všechny zápasy vyhráli. Nás to ale neodradilo a chtěli jsme si zahrát ještě poslední zápas – obě třídy proti sobě. Chceme poděkovat všem učitělům, kteří si udělali čas, aby se s námi ve volejbale utkali.

Patrik Malaník 9.A , Kateřina Fojtíková 9.B
zpráva „Odbíjená - deváťáci versus pedagogové” již byla zobrazena 247x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.