Okresní kolo dopravní soutěže

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9429-426

V úterý 9. 5. 2017 se žáci 8. třídy David Tkadlec, Štěpán Orsák, Eliška Soukupová a Adéla Bačová zúčastnili okresního kola v dopravní soutěži Mladý cyklista na dopravním hřišti v Malenovicích, kam postoupili z oblastního kola v Brumově-Bylnici.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: první pomoc, jízda na dopravním hřišti podle pravidel, jízda na kole přes překážky a dopravní testy. Naše družstvo získalo pěkné 4. místo z osmi škol.
Děkuji všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy.
                                           Marie Hnilová
zpráva „Okresní kolo dopravní soutěže” již byla zobrazena 320x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.