Okresní kolo dopravní soutěže

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9429-426

V úterý 9. 5. 2017 se žáci 8. třídy David Tkadlec, Štěpán Orsák, Eliška Soukupová a Adéla Bačová zúčastnili okresního kola v dopravní soutěži Mladý cyklista na dopravním hřišti v Malenovicích, kam postoupili z oblastního kola v Brumově-Bylnici.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: první pomoc, jízda na dopravním hřišti podle pravidel, jízda na kole přes překážky a dopravní testy. Naše družstvo získalo pěkné 4. místo z osmi škol.
Děkuji všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy.
                                           Marie Hnilová
zpráva „Okresní kolo dopravní soutěže” již byla zobrazena 263x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.