Okresní kolo dopravní soutěže

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9429-426

V úterý 9. 5. 2017 se žáci 8. třídy David Tkadlec, Štěpán Orsák, Eliška Soukupová a Adéla Bačová zúčastnili okresního kola v dopravní soutěži Mladý cyklista na dopravním hřišti v Malenovicích, kam postoupili z oblastního kola v Brumově-Bylnici.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: první pomoc, jízda na dopravním hřišti podle pravidel, jízda na kole přes překážky a dopravní testy. Naše družstvo získalo pěkné 4. místo z osmi škol.
Děkuji všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy.
                                           Marie Hnilová
zpráva „Okresní kolo dopravní soutěže” již byla zobrazena 185x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.