Okresní kolo - Mladý cyklista

- napsáno 14. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

snimek-012-2-580

Ve středu 6.5. 2015 se družstvo mladších žáků zúčastnilo okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů.  Soutěž se konala na dopravním hřišti ve Zlíně-Malenovicích. Naši mladší žáci obsadili pěkné 4. místo. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Za naši školu závodili:

• Eliška Soukupová, 6. třída
  • Dorota Pippalová, 5. třída
  • Matěj Fagulec, 5. třída
  • Martin Sába, 4. třída
                             Marie Hnilová
zpráva „Okresní kolo - Mladý cyklista” již byla zobrazena 730x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.