ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní kolo - Mladý cyklista

- napsáno 14. května 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

snimek-012-2-580

Ve středu 6.5. 2015 se družstvo mladších žáků zúčastnilo okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů.  Soutěž se konala na dopravním hřišti ve Zlíně-Malenovicích. Naši mladší žáci obsadili pěkné 4. místo. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Za naši školu závodili:

  • Eliška Soukupová, 6. třída
  • Dorota Pippalová, 5. třída
  • Matěj Fagulec, 5. třída
  • Martin Sába, 4. třída
                             Marie Hnilová
zpráva „Okresní kolo - Mladý cyklista” již byla zobrazena 783x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg