Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2016

- napsáno 16. února 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí 15. 2. 2016 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce (OČJ). Do soutěže určené 8., 9. roč. a studentům víceletých gymnazií postoupili ze školního kola Denisa Hnaníčková a Ondřej Hnilo, oba z 8. A. Zadání mluvnické i slohové části bylo dost náročné a konkurence velká (soutěže se zúčastnilo 57 žáků).  I když se naši žáci neumístili na postupových místech, chceme jim tímto poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2016” již byla zobrazena 231x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.