ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2016

- napsáno 16. února 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí 15. 2. 2016 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce (OČJ). Do soutěže určené 8., 9. roč. a studentům víceletých gymnazií postoupili ze školního kola Denisa Hnaníčková a Ondřej Hnilo, oba z 8. A. Zadání mluvnické i slohové části bylo dost náročné a konkurence velká (soutěže se zúčastnilo 57 žáků).  I když se naši žáci neumístili na postupových místech, chceme jim tímto poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

                                                                  Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2016” již byla zobrazena 278x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg