Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 1. 2. 2017 se konalo ve Zlíně okresní kolo Olympiády v českém jazyce.  Naši školu reprezentovali  Denisa Hnaníčková a Ondřej Hnilo (oba žáci 9. A).   V konkurenci 65 žáků sice neobsadili žádné medailové místo, ale přesto se za svůj výkon oba vůbec nemusí stydět.

Ondřej v celkovém pořadí obsadil krásné 9. místo a Denisa se umístila v polovině výsledkové listiny. Děkujeme oběma za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2017” již byla zobrazena 89x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy