ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 1. 2. 2017 se konalo ve Zlíně okresní kolo Olympiády v českém jazyce.  Naši školu reprezentovali  Denisa Hnaníčková a Ondřej Hnilo (oba žáci 9. A).   V konkurenci 65 žáků sice neobsadili žádné medailové místo, ale přesto se za svůj výkon oba vůbec nemusí stydět.

Ondřej v celkovém pořadí obsadil krásné 9. místo a Denisa se umístila v polovině výsledkové listiny. Děkujeme oběma za vzornou reprezentaci školy.

                                                                           Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2017” již byla zobrazena 207x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg