ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní kolo Pythagoriády 2016

- napsáno 26. května 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 25. 5. 2016 se vítězové třídních kol matematické soutěže Pythagoriáda zúčastnili okresního kola ve Valašských Kloboukách. Naši školu reprezentovali Aleš Struhař a Petra Hýblová ze 6. ročníku a Ondřej Hnilo a Denisa Hnaníčková z 8.A. Nejlépe se vedlo osmákům – Denisa Hnaničková získala v rámci okrsku krásné 2. místo a Ondřej Hnilo 4. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. 

zpráva „Okresní kolo Pythagoriády 2016” již byla zobrazena 357x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg