ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní přebor ve volejbalu - chlapci

- napsáno 19. března 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

op-volejbal-chlapci-15-velka

Ve středu 18. března jsme se zúčastnili OP ve volejbalu chlapců ve Zlíně. Zkusili jsme štěstí a náš tým (L. Kamenčák, O. Zvoníček, M. Králík, T. Pjajko, D. Fojtík, R. Hýbl a J. Vítek) se vůbec herně neztratil. Z celkového počtu šesti týmů jsme obsadili třetí místo. Děkuji žákům za reprezentaci školy. 
                                              Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu - chlapci” již byla zobrazena 647x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg