ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018

- napsáno 21. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9679-velka

V úterý 20. 3. 2018 se konal ve Zlíně okresní přebor ve volejbalu dívek. Tento rok se zúčastnila pouze čtyři družstva – tři družstva, která hrají krajský přebor a naše škola.  V této těžké konkurenci naše volejbalistky obstály se ctí. Za bojovnost a předvedené výkony dostaly pohár, který jim byl cenou útěchy. Všem dívkám děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

                                                                                                                                                                      Mgr. Naďa Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

Uvádíme i dojmy našich volejbalistek:

V úterý 20. 3. 2018 se žákyně 8. a 9. ročníku (Alžběta Vilímková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Kateřina Kulíšková) již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbale na ZŠ Okružní ve Zlíně. Dostavily se pouze čtyři týmy. Ze začátku se nám nedařilo, neboť jsme neměly takové zkušenosti jako naše soupeřky. I tak jsme odjížděly s úsměvem na rtech. Největší poděkování patří paní učitelce Naděždě Hnaníčkové. Za dva týdny na dalším turnaji znovu ukážeme, co nás naučila.

                                          Žákyně 8. a 9. třídy

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018” již byla zobrazena 319x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg