Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018

- napsáno 21. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9679-velka

V úterý 20. 3. 2018 se konal ve Zlíně okresní přebor ve volejbalu dívek. Tento rok se zúčastnila pouze čtyři družstva – tři družstva, která hrají krajský přebor a naše škola.  V této těžké konkurenci naše volejbalistky obstály se ctí. Za bojovnost a předvedené výkony dostaly pohár, který jim byl cenou útěchy. Všem dívkám děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naďa Hnaníčková

Uvádíme i dojmy našich volejbalistek:

V úterý 20. 3. 2018 se žákyně 8. a 9. ročníku (Alžběta Vilímková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Kateřina Kulíšková) již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbale na ZŠ Okružní ve Zlíně. Dostavily se pouze čtyři týmy. Ze začátku se nám nedařilo, neboť jsme neměly takové zkušenosti jako naše soupeřky. I tak jsme odjížděly s úsměvem na rtech. Největší poděkování patří paní učitelce Naděždě Hnaníčkové. Za dva týdny na dalším turnaji znovu ukážeme, co nás naučila.

Žákyně 8. a 9. třídy

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018” již byla zobrazena 187x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.