Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018

- napsáno 21. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9679-velka

V úterý 20. 3. 2018 se konal ve Zlíně okresní přebor ve volejbalu dívek. Tento rok se zúčastnila pouze čtyři družstva – tři družstva, která hrají krajský přebor a naše škola.  V této těžké konkurenci naše volejbalistky obstály se ctí. Za bojovnost a předvedené výkony dostaly pohár, který jim byl cenou útěchy. Všem dívkám děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naďa Hnaníčková

Uvádíme i dojmy našich volejbalistek:

V úterý 20. 3. 2018 se žákyně 8. a 9. ročníku (Alžběta Vilímková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Kateřina Kulíšková) již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbale na ZŠ Okružní ve Zlíně. Dostavily se pouze čtyři týmy. Ze začátku se nám nedařilo, neboť jsme neměly takové zkušenosti jako naše soupeřky. I tak jsme odjížděly s úsměvem na rtech. Největší poděkování patří paní učitelce Naděždě Hnaníčkové. Za dva týdny na dalším turnaji znovu ukážeme, co nás naučila.

Žákyně 8. a 9. třídy

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018” již byla zobrazena 334x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

20.08.2019
Oznamujeme rodičům nových žáků, že od pondělí 26. 8. 2019 si mohou  od 8,00 do 14,00 hodin vyzvedávat v kanceláři ŠJ čipy a informační leták ke stravování. Záloha na čip činí 100 Kč.

Ceny stravného od 1. 9. 2019

• 7 – 10 let         26,– Kč
  • 11 – 14 let       27,– Kč
  • 15 a více let    28,– Kč

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

Cena obědu činí 75,– Kč.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září