Okresní přebor ve volejbalu dívek

- napsáno 18. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

okresni-prebor-16-volejbal-velka

Dne 17. 3. 2016 se družstvo starších žákyň ( K. Hnilová, V. Kolínková, E. Pinďáková, N. Kujová, D. Hnaníčková. B. Šuráňová, L. Krejčířová) zúčastnilo Okresního přeboru ve volejbalu dívek. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Naše volejbalistky statečně bojovaly a ukázaly, že volejbal umí. Získaly krásné třetí místo a přivezly si domů pohár a spoustu sportovních zážitků. Patří jim velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek” již byla zobrazena 603x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.