ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní přebor ve volejbalu dívek

- napsáno 18. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

okresni-prebor-16-volejbal-velka

Dne 17. 3. 2016 se družstvo starších žákyň ( K. Hnilová, V. Kolínková, E. Pinďáková, N. Kujová, D. Hnaníčková. B. Šuráňová, L. Krejčířová) zúčastnilo Okresního přeboru ve volejbalu dívek. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Naše volejbalistky statečně bojovaly a ukázaly, že volejbal umí. Získaly krásné třetí místo a přivezly si domů pohár a spoustu sportovních zážitků. Patří jim velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

                                                        Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek” již byla zobrazena 654x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg