ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okresní přebor ve volejbalu - dívky

- napsáno 20. března 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

op-volejbal-divky-15-velka

Ve čtvrtek 19. 3. 2015 se volejbalový tým žaček (D. Šuráňová, K. Hnilová, P. Machů, E. Bačová, D. Kulíšková, M. Struhařová, H. Lukáčová) zúčastnil Okresního přeboru ve volejbalu základních škol ve Zlíně. Výsledky dopadly nad naše očekávání. Se Zlínem „A“ naše reprezentantky sice oba sety prohrály, avšak se Zlínem „B“ remizovaly stejně jako s Brumovem-Bylnicí. Nakonec získaly i dvě výhry – proti TGM Zlín a proti Mysločovicím. Děvčata získala na turnaji spoustu nových zkušeností a odvezla si krásné 3. místo. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu - dívky” již byla zobrazena 909x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg