ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okrskové kolo recitační soutěže 2015 /2016

- napsáno 4. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

okrsek-recitace-16-velka

Dne 3. března 2016 jsme na naší škole organizovali okrskové kolo recitační soutěže. Zavítali k nám vítězní recitátoři z devíti okolních škol. Žáci byli rozděleni podle věkových kategorií. Porota v žádné z nich neměla lehký úkol, protože tu byli opravdu ti nejlepší z nejlepších.  

 

Nakonec bylo pořadí následující:

I. kategorie

1. místo: Kostková Ester (ZŠ Brumov – Bylnice)

2. místo: Martinková Adéla (ZŠ Valašské Klobouky)

3. místo: Minichová Elena Eva (ZŠ Slavičín – Malé Pole)

 

II. kategorie

1. místo: Novosádová Ema (ZŠ Vlachovice)

2. místo: Málková Adéla (ZŠ Slavičín – Malé Pole)

3. místo: Cuřínová Viktorie (ZŠ Slavičín – Vlára)

                Petrášová Natálie (ZŠ Slavičín – Malé Pole)

 

III. kategorie

1.místo: Kozubíková Viktorie (ZŠ Slavičín)

2. místo: Kovář Štěpán (ZŠ a MŠ Újezd)

3. místo: Hrnčiříková Anežka (ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří)

 

IV. kategorie

1.místo: Kovalčíková Veronika (ZŠ Valašské Klobouky)

2. místo: Harabišová Natálie (ZŠ a MŠ Újezd)

3. místo: Šenkeříková Klára (ZŠ Nedašov)

 

Všem učitelům děkujeme za organizaci a za jejich aktivní účast,  zúčastněným žákům patří dík za vzornou reprezentaci jejich školy. Už teď přejeme hodně štěstí vítězům, kteří postupují z prvních dvou míst do okresního kola v Napajedlích (14. 3. 2016).

                                                          

 Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii:

zpráva „Okrskové kolo recitační soutěže 2015 /2016” již byla zobrazena 710x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg