Okrskové kolo recitační soutěže 2019

- napsáno 15. března 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7647-velka

V úterý 12. 3. 2019 se ve Vlachovicích konalo okrskové kolo recitační soutěže. Sedm nejlepších recitátorů naší školy nás reprezentovalo ve čtyřech kategoriích. Jednotlivé poroty to ve svém rozhodování neměly lehké, protože výkony dětí byly opravdu vyrovnané. Přesto se podařilo Vojtovi Pinďákovi  (4. třída)  získat  2 . místo v kategorii 4. a 5. tříd a postupuje do okresního kola v Napajedlech.

Všem recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, Vojtovi blahopřejeme ke krásnému umístění a budeme mu držet palce, ať se mu i v dalším kole podaří oslnit porotu.

Markéta Petrů

zpráva „Okrskové kolo recitační soutěže 2019” již byla zobrazena 109x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: