ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Okrskové kolo v recitaci 2018

- napsáno 15. března 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9643-velka

Ve středu 14. 3. 2018 se ve Slavičíně konalo okrskové kolo recitační soutěže. Reprezentovali nás vítězové školních kol v jednotlivých kategoriích. Největšího úspěchu jsme dosáhli v kategorii 2. – 3. ročníků, kde Vojtěch Pinďák (3. třída) získal 2. místo a postupuje do okresního kola v Napajedlích. 

Všem recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Vojtovi blahopřejeme ke krásnému umístění. 

                                        Mgr. Naďa Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Okrskové kolo v recitaci 2018” již byla zobrazena 320x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg