OP ve volejbalu dívek

- napsáno 27. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4677-velka

Dne 23.3. 2017 se žákyně 8. a 9. ročníku již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbalu dívek. Hrálo se ve dvou skupinách. Los pro nás nebyl příznivý, neboť jsme do naší  skupiny dostaly nejsilnější družstva. Hned v úvodu se nám zranila jedna z hráček, která nám chyběla. Ve skupině jsme skončily třetí a celkové páté. Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy a Katce přeji  brzké uzdravení.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „OP ve volejbalu dívek” již byla zobrazena 244x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.