ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

OP ve volejbalu dívek

- napsáno 27. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4677-velka

Dne 23.3. 2017 se žákyně 8. a 9. ročníku již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbalu dívek. Hrálo se ve dvou skupinách. Los pro nás nebyl příznivý, neboť jsme do naší  skupiny dostaly nejsilnější družstva. Hned v úvodu se nám zranila jedna z hráček, která nám chyběla. Ve skupině jsme skončily třetí a celkové páté. Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy a Katce přeji  brzké uzdravení.

                                             Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „OP ve volejbalu dívek” již byla zobrazena 244x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

18.10.2018
Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg