Orientační dny 2015

- napsáno 20. dubna 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

frystak-8-15-velka

Ve dnech 13. – 15. 4. 2015  si žáci 8. ročníku užívali sluníčka, pohybových her, aktivit k zamyšlení, zábavy a dobré nálady na třídenním kurzu ve Fryštáku. Zvolili si téma „Sním, až přijde on, mého srdce šampión!“ a „Co ze mě jednou bude?“. Věříme, že tento pobyt posílil náš kolektiv a že každý poznal lépe sám sebe i své spolužáky.

Mgr. Klára Nosková

zpráva „Orientační dny 2015” již byla zobrazena 710x