Orientační dny 2018 - 8. ročník

- napsáno 26. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8748-velka

Na pobyt ve Fryštáku se žáci 8. ročníku moc těšili a nebyli zklamáni. Program byl velmi dobře připraven a přizpůsoben jejich požadavkům. Strávili  zde krásné chvíle plné her, povídání a příjemných zážitků. Po celou dobu  jim přálo počasí, které celý pobyt velmi usnadnilo a zpříjemnilo.

Jsem si jista, že na tento pobyt budou velmi rádi vzpomínat a chválím celou třídu za jejich nadšení, kamarádský přístup a týmovou práci.

Třídní učitelka Pavla Růžičková

zpráva „Orientační dny 2018 - 8. ročník” již byla zobrazena 41x