ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Orientační dny ve Fryštáku (8.A)

- napsáno 14. dubna 2010 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2010-frystak-8a-04-uvod Ve dnech 14. – 16. dubna 2010 se naše třída 8.A zúčastnila orientačních dnů ve Fryštáku v Domě Ignáce Stuchlého. Program byl zaměřen na prevenci rizikových jevů a navazoval na školní výuku. Hráli jsme zajímavé hry a zkoušeli jsme různé aktivity, které nás moc bavily. Rády bychom vám popsaly celý program, ale bylo toho tolik, že vybereme jenom to nejlepší.

Jako rozcvičku jsme měli taneční s Filipem. Pokoušeli jsme se tančit latinskoamerické tance a hodně jsme se u toho nasmáli. Dále jsme se pobavili při tvorbě fotokomiksů. Trochu vážnější, ale skvělá byla hra ANO – NE. V této hře jsme se o sobě mohli dozvědět to, co jsme o sobě navzájem ještě nevěděli, někdy nás to docela překvapilo. Mohli jsme také vyzkoušet horolezeckou stěnu nebo slaňovat. Večer jsme si i s našimi lektorkami pomocí karet zhodnotili celý program a celý den – co se nám líbilo, kdo nás ten den potěšil nebo překvapil, co se nám nelíbilo.

Ve Fryštáku jsme si užili spoustu legrace, odvezli jsme si plno zážitků a doufáme, že se tam ještě společně vrátíme.

Adéla Burešová a Alžběta Šuráňová (8. A)

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Orientační dny ve Fryštáku (8.A)” již byla zobrazena 1589x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

09.10.2017
Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg