ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Orientační dny ve Fryštáku (8.A)

- napsáno 14. dubna 2010 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2010-frystak-8a-04-uvod Ve dnech 14. – 16. dubna 2010 se naše třída 8.A zúčastnila orientačních dnů ve Fryštáku v Domě Ignáce Stuchlého. Program byl zaměřen na prevenci rizikových jevů a navazoval na školní výuku. Hráli jsme zajímavé hry a zkoušeli jsme různé aktivity, které nás moc bavily. Rády bychom vám popsaly celý program, ale bylo toho tolik, že vybereme jenom to nejlepší.

Jako rozcvičku jsme měli taneční s Filipem. Pokoušeli jsme se tančit latinskoamerické tance a hodně jsme se u toho nasmáli. Dále jsme se pobavili při tvorbě fotokomiksů. Trochu vážnější, ale skvělá byla hra ANO – NE. V této hře jsme se o sobě mohli dozvědět to, co jsme o sobě navzájem ještě nevěděli, někdy nás to docela překvapilo. Mohli jsme také vyzkoušet horolezeckou stěnu nebo slaňovat. Večer jsme si i s našimi lektorkami pomocí karet zhodnotili celý program a celý den – co se nám líbilo, kdo nás ten den potěšil nebo překvapil, co se nám nelíbilo.

Ve Fryštáku jsme si užili spoustu legrace, odvezli jsme si plno zážitků a doufáme, že se tam ještě společně vrátíme.

Adéla Burešová a Alžběta Šuráňová (8. A)

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Orientační dny ve Fryštáku (8.A)” již byla zobrazena 2015x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg