ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Orientační dny ve Fryštáku (8.B)

- napsáno 16. dubna 2010 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2010-frystak-8b-02-uvod Ve dnech 14. – 16. dubna jsme absolvovali Orientační dny v Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku. Toto místo jsme již znali z 6. třídy. Ve středu ráno nás odvezl autobus přímo až do Fryštáku.  Ihned po ubytování začal náš program.  Po večeři jsme se odebrali do svých pokojů a čekala nás ne moc příjemná noc :o) Čtvrtek byl celý deštivý, ale nám to vůbec nevadilo.

Program byl super (rozcvička, hry, příběhy, slaňování, horolezecká stěna atd.) a nálada také. Večer byla naplánovaná diskotéka, na které jsme se všichni vytancovali a únavou klesli do našich spacáků. V pátek konečně nepršelo, čehož jsme využili a hráli hry na hřišti. Po obědě jsme vyrazili domů. Sice unavení, utahaní, někteří nevyspalí a rozlámaní, ale zážitky budou, což je nejdůležitější.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Orientační dny ve Fryštáku (8.B)” již byla zobrazena 1810x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg