Ostrov čtenářů - 4. ročník

- napsáno 27. června 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6169-velka

Žáci 4. ročníku zakončili úkoly ve čtení nejoblíbenějším způsobem - dramatizací některého článku z čítanky nebo vlastním vymyšleným příběhem. Mnozí se předvedli úplně jiným způsobem než ve vyučování a tím nás velmi překvapili a pobavili. Odměnou jim bylo doplutí na Ostrov čtenářů, kde je čekal poklad. K tomu nám pro slavnostnější průběh zahrály děti, které umí hrát na hudební nástroje. Přesto, že některé děti na ostrov nedopluly, zaslouží všichni zúčastnění pochvalu.

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Ostrov čtenářů - 4. ročník” již byla zobrazena 127x