- napsáno 1. června 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1691-velka

K dnešnímu Dni dětí obdrželi žáci 1. stupně v rámci projektu Ovoce do škol zvláštní zásilku s různými druhy ovoce a zeleniny. Děti si pochutnaly na meruňkách, ředkvičkách, kedlubnech, ananasu, melounu, hroznovém vínu. Součástí dárku byly i křížovky a omalovánky.

zpráva „Ovoce do škol” již byla zobrazena 252x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.