ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Pasování prvňáčků na čtenáře 2017

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

ctenari-039-158

V úterý  9. 5. 2017 proběhlo v místní knihovně slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Milou návštěvou byla paní místostarostka Jana Machučová a pan ředitel ZŠ Josef Hnaníček. Kamarádky z 5. třídy a paní knihovnice žáky uvedly do Říše knížek. Po splnění úkolů byli pasování na čtenáře a dostali krásnou knížku. Hned si ji prohlédli a společně si část přečetli. Ve čtení pokračovali  i ve třídě. Všichni prvňáčkům přejeme, aby vždy v knihách našli zábavu i poučení.

                                  Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Pasování prvňáčků na čtenáře 2017” již byla zobrazena 456x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg