Pasování prvňáčků na čtenáře 2017

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

ctenari-039-158

V úterý  9. 5. 2017 proběhlo v místní knihovně slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Milou návštěvou byla paní místostarostka Jana Machučová a pan ředitel ZŠ Josef Hnaníček. Kamarádky z 5. třídy a paní knihovnice žáky uvedly do Říše knížek. Po splnění úkolů byli pasování na čtenáře a dostali krásnou knížku. Hned si ji prohlédli a společně si část přečetli. Ve čtení pokračovali  i ve třídě. Všichni prvňáčkům přejeme, aby vždy v knihách našli zábavu i poučení.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Pasování prvňáčků na čtenáře 2017” již byla zobrazena 390x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.