ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Pasování prvňáčků na čtenáře

- napsáno 13. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2377-velka

V pátek 13. 5. 2016 proběhlo v MLK ve Štítné za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Průběh celé akce zpestřily pohádkové postavy víly Amálky a Makové panenky. Všichni noví čtenáři obdrželi jako upomínku knížku a čtenářský průkaz do knihovny. Přejeme dětem spoustu krásných chvil strávených nad knihou.

                                                                    Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Pasování prvňáčků na čtenáře” již byla zobrazena 498x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

17.09.2018
Upozornění

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg