Pasování prvňáčků na čtenáře

- napsáno 13. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2377-velka

V pátek 13. 5. 2016 proběhlo v MLK ve Štítné za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Průběh celé akce zpestřily pohádkové postavy víly Amálky a Makové panenky. Všichni noví čtenáři obdrželi jako upomínku knížku a čtenářský průkaz do knihovny. Přejeme dětem spoustu krásných chvil strávených nad knihou.

Dana Černíčková

zpráva „Pasování prvňáčků na čtenáře” již byla zobrazena 570x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.