Pasování prvňáčků na čtenáře

- napsáno 13. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2377-velka

V pátek 13. 5. 2016 proběhlo v MLK ve Štítné za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Průběh celé akce zpestřily pohádkové postavy víly Amálky a Makové panenky. Všichni noví čtenáři obdrželi jako upomínku knížku a čtenářský průkaz do knihovny. Přejeme dětem spoustu krásných chvil strávených nad knihou.

Dana Černíčková

zpráva „Pasování prvňáčků na čtenáře” již byla zobrazena 422x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.