ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Páťáci hrají pro MŠ Štítná

- napsáno 6. dubna 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5187-velka

Náš divadelní soubor složený z žáků 5. třídy opět vyprodal školní sál. Po úspěšné premiéře hry „DVA TOVARYŠI“ pro žáky 1. stupně se na pohádku přišly podívat i děti z MŠ Štítná. Představení se jim velmi líbilo a moc by si přály další podobnou akci.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Páťáci hrají pro MŠ Štítná” již byla zobrazena 253x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg