Páťáci hrají pro radost...

- napsáno 27. března 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5121-velka

Dne 27. 3. 2018 se uskutečnilo divadelní představení   pohádky
„DVA TOVARYŠI", kterou  si  žáci  5. třídy připravili v rámci čtenářského klubu pro své mladší spolužáky  z I. stupně.
Divadlo jim dalo pořádně „zabrat“. Připravili si krásné masky i hudbu, dále si sami vytvořili kulisy a v neposlední řadě se naučili poměrně rozsáhlý text. Vtipná pohádka našla v řadách mladších žáků vděčné publikum a páťáci sklidili na konci hry opravdu bouřlivý potlesk.

Děkuji všem, kteří nám s přípravou divadelní hry pomáhali (především všem maminkám) a celé 5. tř.., že si to prostě „užívali“J.

Mgr. Renata Chromíková, tř. uč.

zpráva „Páťáci hrají pro radost...” již byla zobrazena 176x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.