Páťáci hrají pro radost...

- napsáno 27. března 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5121-velka

Dne 27. 3. 2018 se uskutečnilo divadelní představení   pohádky
„DVA TOVARYŠI", kterou  si  žáci  5. třídy připravili v rámci čtenářského klubu pro své mladší spolužáky  z I. stupně.
Divadlo jim dalo pořádně „zabrat“. Připravili si krásné masky i hudbu, dále si sami vytvořili kulisy a v neposlední řadě se naučili poměrně rozsáhlý text. Vtipná pohádka našla v řadách mladších žáků vděčné publikum a páťáci sklidili na konci hry opravdu bouřlivý potlesk.

Děkuji všem, kteří nám s přípravou divadelní hry pomáhali (především všem maminkám) a celé 5. tř.., že si to prostě „užívali“J.

Mgr. Renata Chromíková, tř. uč.

zpráva „Páťáci hrají pro radost...” již byla zobrazena 86x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.