ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Pečení perníků

- napsáno 4. prosince 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vareni-7-roc-velka

Žáci 7. ročníku pod vedením paní učitelky Škubníkové napekli a nazdobili v rámci pracovních činností perníčky. Ochutnávka jejich výrobků dopadla velmi dobře, perníčky se povedly. Veřejnost i rodiče se o tom mohou přesvědčit na vánočním koledování, kde budou tyto perníčky na prodej. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Pečení perníků” již byla zobrazena 647x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg