ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Plavecký výcvik 2016 - 1. ročník

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 24. 5. 2016 ukončily děti z 1. třídy plavecký výcvik. V průběhu pěti lekcí se učily základům plaveckých stylů, které budou prohlubovat v dalších ročnících. Za své plavecké výkony byly odměněny sladkostmi.

Přejeme dětem, aby plavání patřilo mezi jejich oblíbené sporty. 

                                                    Mgr. Dana Černíčková

zpráva „Plavecký výcvik 2016 - 1. ročník” již byla zobrazena 224x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg