ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Plavecký výcvik 2016 - 2. ročník

- napsáno 25. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8317-velka-178

Děti z 2. třídy ukončily ve středu 25.5. 2016 plavecký výcvik. Během 10 lekcí se učily základům plaveckých stylů kraul a znak. Na závěr byli nejrychlejší plavci oceněni medailemi a čokoládovými dobrotami. I ostatní  děti pak převzaly od plavčíků „mokré vysvědčení“ a bonbony.

Přejeme dětem, aby plavání patřilo mezi jejich oblíbené sporty a získané dovednosti tak využily při dalších sportovních aktivitách.

                                                                         Mgr. Jarmila Jankových

               → přejít na fotogalerii                                                                                                                                                               

zpráva „Plavecký výcvik 2016 - 2. ročník” již byla zobrazena 233x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg