Plavecký výcvik 2016 - 2. ročník

- napsáno 25. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8317-velka-178

Děti z 2. třídy ukončily ve středu 25.5. 2016 plavecký výcvik. Během 10 lekcí se učily základům plaveckých stylů kraul a znak. Na závěr byli nejrychlejší plavci oceněni medailemi a čokoládovými dobrotami. I ostatní  děti pak převzaly od plavčíků „mokré vysvědčení“ a bonbony.

Přejeme dětem, aby plavání patřilo mezi jejich oblíbené sporty a získané dovednosti tak využily při dalších sportovních aktivitách.

Mgr. Jarmila Jankových

zpráva „Plavecký výcvik 2016 - 2. ročník” již byla zobrazena 178x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy