ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Plavecký výcvik 4. ročníku

- napsáno 5. ledna 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

plavani-5-velka V úterý 16. 12. 1014  ukončili žáci 4. třídy plavecký výcvik. Během 5 lekcí se zdokonalovali v plaveckých stylech kraul a znak, učili se skákat do vody ze startovních bloků. V závěrečných závodech byli nejlepší tři plavci z chlapců a dívek odměněni sladkostmi. V různých zábavných disciplinách (lovení granátu, výdrž pod vodou atd.) byly odměněny všechny děti. 

                                                        Mgr. Naděžda Hnaníčková, třídní učitelka

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Plavecký výcvik 4. ročníku” již byla zobrazena 793x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg